Danışmanlık Hizmetlerimiz

İde Danışmanlık, konusunda uzman profesyonel danışmanları ile KOBİ’lerden çok uluslu firmalara dek geniş bir yelpazede “Yönetim Danışmanlığı”, “Finansal Danışmanlık “ve “Yeniden Yapılandırma Danışmanlığı” hizmetlerini vermektedir.

Banka ve firmaların her alandaki ve her tür eğitim gereksinimini "Kuruma Özel" tasarlanmış eğitim oturumları ile karşılar ve finansal / yapısal / örgütsel danışmanlık hizmetlerini yine "Kuruma Özel" olarak verir.


Yönetim Danışmanlığı:

“Yönetim” mi “yönetişim” mi? Yönetim fonksiyonunu çağımızın getirdiği yeni teknik ve olanaklarla destekleyip güçlendiriyor musunuz? Yönettiğiniz işletmeye farklı bakış açılarından yöneltilmiş sorulara yanıtlarınız var mı? Yönetim fonksiyonunuz işletmenizi yarınlara götürecek kadar güçlü mü?

İde Danışmanlık ile yönetim gücünüzü artırın, danışmanınız ile temasa geçin.


Finansal Danışmanlık

Kredibiliteniz olduğunu biliyor ancak bunu finans sağlayan kuruluşlara anlatmakta güçlük mü çekiyorsunuz? Mali Tablolarınızın ve finans yöntemlerinizin profesyonel bir şekilde bankalara prezante edilmesine mi ihtiyacınız var? Değişik fon ve finans kaynaklarına ulaşmakta sıkıntılarınız mı var? Kurumunuzun finansman yöntemleri hakkında dışarıdan bir bakış açısına mı ihtiyacınız var?

Finansal Danışmanlık Birimimiz ile temasa geçebilirsiniz.

Şirket Değerleme

Şirket değerleme danışmanlığında bir şirketin mevcut şekli ile el değiştirmesi durumunda ne kadarlık bir fiyata bu işlemin gerçekleşebileceğini tespit ediyoruz. Şirket değeri, bir şirketin el değiştirmesinde baz alınacak fiyat olmasının yanında aynı zamanda şirketin tüm varlık ve faaliyetlerinin barındıran bir mekanizmadır. Bir şirketin değeri, sadece kendi bünyesinde yaşanan gelişmelerden değil, dünyada ve ülkede meydana gelen tüm değişimlerden etkilenir. Yapılan değerleme çalışmalarında bu etkilerin tamamı göz önünde bulundurulmaktadır. Şirket satın alma yatırımlarınız için İde Eğitim uzmanlığından yararlanabilirsiniz.


Yeniden Yapılandırma Danışmanlığı

Şirket süreçlerinin analizine dayalı “Re-Engineering” için yanınızdayız. Problemli kredilerin yeniden yapılandırılmasında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.